Дано :a(-2:3),b(-2:3) найти a*b


Ответы на вопрос

Отвечает Гашимов Малик.

Для знаходження добутку двох векторів a і b, потрібно помножити їх компоненти покоординатно.

Вектори мають однакові компоненти a(-2, 3) і b(-2, 3). Тому добуток a і b буде такий:

a * b = (-2 * -2, 3 * 3) = (4, 9).

Отже, a * b = (4, 9).