Відрізки MB, NA і KC є медіанами трикутника MNK . Обчисліть його перемтр , якщо MC = 5 см NB =6 см,

AK= 4 см СРОЧНООООООООО !!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Чермных Даша.

лучший ответ пожалуйста

Для обчислення периметра трикутника MNK вам спершу потрібно знайти значення інших сторін трикутника.

Згідно властивості медіан у трикутнику, кожна медіана ділить відповідний сторіну пополам. Тобто, MC = 5 см означає, що MB = MC = 5 см, NB = 6 см означає, що NA = NB = 6 см, і AK = 4 см означає, що KC = AK = 4 см.

Тепер ми можемо знайти довжини сторін трикутника MNK:

MK = MC + KC = 5 см + 4 см = 9 см,

MN = NA + AK = 6 см + 4 см = 10 см,

NK = NB + KC = 6 см + 4 см = 10 см.

Тепер, коли ми знаємо довжини всіх сторін трикутника MNK, ми можемо обчислити його периметр:

Периметр (P) = MK + MN + NK = 9 см + 10 см + 10 см = 29 см.

Отже, периметр трикутника MNK дорівнює 29 см.