Знайдіть кутовий коефіцієнт прямої АВ, якщо А (-1; 2), В (0; 9) Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Рената.

Ответ:

7

Объяснение:

Кутовий коефіцієнт прямої можна знайти, використовуючи координати двох точок на цій прямій (у цьому випадку точок А і В). Кутовий коефіцієнт (m) обчислюється за формулою:

m = (y2 - y1) / (x2 - x1),

де (x1, y1) - координати точки А, а (x2, y2) - координати точки В.

У вашому випадку:

(x1, y1) = (-1, 2)

(x2, y2) = (0, 9)

Тепер можемо обчислити кутовий коефіцієнт:

m = (9 - 2) / (0 - (-1)) = 7 / 1 = 7.

Отже, кутовий коефіцієнт прямої АВ дорівнює 7.