На прямій послідовно позначено точки А, С і В так, що АВ=13 см. а АС=7 см. Знадіть чому дорівнює

відрізок ВС Помогите пожалуйста дам 50 балоов

Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Николай.

Ответ:

BC=AB-AC

BC=13-7=6cm

BC=6cm

Объяснение: