Відрізок MN, довжина якого 16,4 см, поділено на 3 частини. Довжина другої частини відрізка на 2,4

більша за довжину першої, а довжина третьої частини у 3 раза більша, ніж довжина першої. Знайдіть довжину меншої з цих частин.

Ответы на вопрос

Отвечает Казакевич Ангелина.

Відповідь:

Нехай частини будуть Х

Х - 1 частина

Х + 2.4 - 2 частина

3х - 3 частина

Х + 3Х + (Х + 2.4)

5Х + 2.4 = 16.4

5Х = 16.4 - 2.4 = 14

Х = 14 : 5 = 2.8

2.8 - 1 сторона (менша з них)

2.8 + 2.4 = 5.2 - 2 частина

2.8 * 3 = 8.4 - 3 частина

Не забувай натискати дякую.