1.∠BOA=120°.Промінь OC ділить його на два кута,що відносятьсяяк 2:3.Знайдіть ці кути. 2.Відрізок

KL,довжина якого 11,6 см,поділено на три частини.Довжина однієї з них на 2.4 см менша за довжину другої і вдвічі менша за довжину третьої.Знайди довжину меншої із цих частин. 3.Кут між бісектрисою данного кута і продовженням однієї з його сторін дорівнює 126°.Знайти даний кут.

Ответы на вопрос

Отвечает Рустамов Мурад.

Ответ:

1.<BOA=120°

<BOC:<COA=2:3

Допустим, х - коеф. пропорциональности, тогда:

2х+3х=120

5х=120

х=120/5

х=24°

<ВОС=24*2=48°

<СОА=24*3=72°

2. пусть, х - коеф. пропорциональности, тогда:

х+(2.4+х)+2х=11.6

4х+2.4=11.6

4х=11.6-2.4

4х=9.2

х=9.2/4

х=2.3 (см) - первый отрезок

2.3+2.4=4.7(см) - второй отрезок

2.3*2=4.6(см) - третий отрезок

3. Биссектриса угла делит угол попали, значит:

Данный угол равен 2*126°=252°

Объяснение: