Упорядкуйте числа за зростанням: a = (1, 6) ^ 2 b = (1, 6) ^ 7 c = (1, 6) ^ - 7 a < b < c b

< a < c a < c < b b < c < a c < a < b

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Кристина.

Ответ:

Давайте упорядкуємо ці числа за зростанням:

a = (1, 6) ^ 2 = 1^2, 6^2 = 1, 36

b = (1, 6) ^ 7 = 1^7, 6^7 = 1, 279936

c = (1, 6) ^ -7 = 1^(-7), 6^(-7) = 1, 1/279936

Тепер давайте порівняємо їх:

a < c < b