Знайди кути трикутника, якщо їх градусні міри відносяться як 3 : 7 : 8. (Величини кутів записати за

зростанням. Завдання додатково перевіряється)

Ответы на вопрос

Отвечает Довгань Алина.

Ответ:

угол 1 = 30  угол 2 = 70  угол 3 = 80

Объяснение:

180/(3+7+8)=10

угол 1 = 10*3 =30

угол 2 = 10*7 = 70

угол 3 = 10*8 = 80