Точка С – середина відрізка AB. Знайди координати точки B, якщо A(–3; 8) і C(–5; 4)


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Анастасия.

Ответ:

Хв=2Хс-Ха=-5*2+3-10+3=-7

Ув=2Ув-Уа=4*2-8=8-8=0

Відповідь: В(-7;0)