Дано С(3;-4), Д(-3;4), відомо що СД- діаметр кола. 1.) Знайти координати центра кола; 2.) Знайти

радіус кола; 3.) Записати рівняння кола. Допоможіть будь ласка дуже потрібно зробити сьогодні.

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметжан Улжан.
1.) Координати центра кола будуть середніми значеннями координат точок C(3;-4) і D(-3;4), тому центр кола буде мати координати (-3, 0).
2.) Радіус кола можна знайти, використовуючи відстань між центром кола і однією з точок в діаметрі. В даному випадку, можна використати відстань між центром кола (-3, 0) і точкою C(3,-4). Вона дорівнює √((-3-3)²+(0-(-4))²) = √(6²+4²) = √(36+16) = √52 = 2√13.
3.) Рівняння кола буде мати вигляд (x+3)² + y² = (2√13)².