дано прямокутник авсд а(1 2) в(2 4) с(6 2) д(5,0) скласти рівняння кола описаного навкола

прямокутника є центром усього кола точка перетину діогональ​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Жека.

Ответ:

(х-3,5)²+(у-2)²=152,5

Объяснение:

АС- диаметр кола.

АС=√((6-1)²+(2-2)²)=

=√5²=25

R=AC/2=25/2=12,5

O(Xo;Уо) - центр кола.

т.О середина відрізка АС

Хо=(Ха+Хс)/2=(1+6)/2=7/2=3,5

Уо=(Уа+Ус)/2=(2+2)/2=2

О(3,5;2)

Формула рівняння кола:

(х-Хо)²+(у-Уо)²=R²

Підставляємо абсцису Хо=3,5; і ординату Уо=2; R=12,5

(х-3,5)²+(у-2)²=12,5²

(х-3,5)²+(у-2)²=152,5