Допоможіть будь ласка, бажано з повним розв'язанням. Дякую Знайди суміжні кути, якщо: а) гострий

кут на 30° менше від суміжного з ним тупого кута. б) тупий кут на 56° більший за суміжний з ним гострий кут.

Ответы на вопрос

Отвечает Губарева Катюшка.

Ответ:

Сумма смежных углов равна 180 градусов

а)<1=(180-30):2=75*
<2=75+30=105*
б)<1=(180-56):2=62*
<2=62+56=118*

Объяснение: