1.Один з кутів, утворених при перетині двох прямих, дорівнює 122 градуса.Знайти всі інші кути.

СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛЛОВ повне оформленя с Дано и тд.. За 7 класс

Ответы на вопрос

Отвечает Сердитых Саша.

Відповідь:

дано: 2 деякі кути, 2 деякі прямі /_1 = 122°

знайти: всі кути (4)

розв'язання: нехай /_1=/_3; /_2=/_4; (як вертикальні кути)

/_2=/_4 = 180 - /_1 = 180- 122 = 58 (як суміжні кути)

відповідь: /_1=/_3=122 ; /_2=/_4=58

Пояснення: якщо не тяжко постав 5 зірочок (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)