Відрізки ОА і ОВ перетинають площину а в точках Az і B1, які є серединами цих відрізків. Знайдіть

довжину A1B¹, якщо AB = 144 MM.

Ответы на вопрос

Отвечает Омирсериков Омирбек.

Відповідь:     А₁В₁ = 72 мм .

Пояснення:

  Сполучимо відрізками точки  А  і  В  та  А₁  і  В₁ . Тоді відрізок А₁В₁

  є серед. лінією утвореного ΔАОВ , бо ОА₁ = А₁А ;  ОВ₁ = В₁В .  За

  власт. серед. лінії  трикутника   А₁В₁ = 1/2 АВ = 1/2 * 144 = 72 ( мм ) ;

        А₁В₁ = 72 мм .