1кут і 2кут суміжні ,знайти ці кути якщо 1кут у 2рази більший за 2кут


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

перший кут 60,а другий 120 градусів

Объяснение:

х+2х=180

3х=180

х=60

2х=120

Отвечает Скарюпин Эдуард.

Ответ:

120°    60°

Объяснение:

Нехай ∠2=х°, тоді ∠1=2х°

х+2х=180

3х=180

х=60

∠1=180-60=120°,  ∠2=60°