Срочноооооооо!!! Знайти координати середини відрізка АМ та його довжину, якщо: 1) A(4;-5), M(4;

-1) 2) A(-3; 0), M(0;-4)

Ответы на вопрос

Отвечает Бумеров Никита.

Ответ:

Звісно, давайте розглянемо обидва випадки.

1) A(4;-5), M(4; -1):

Спершу знайдемо координати середини відрізка AM. Це просто середнє значення координат точок A і M.

Координата середини по x - це (4 + 4) / 2 = 8 / 2 = 4.

Координата середини по y - це (-5 - 1) / 2 = -6 / 2 = -3.

Отже, координати середини відрізка AM: (4, -3).

Довжина відрізка AM визначається за допомогою відстані між точками A і M, використовуючи теорему Піфагора:

Довжина AM = √((4 - 4)² + (-5 - (-1))²) = √(0² + (-5 + 1)²) = √(0² + 4²) = √16 = 4 одиниці.

2) A(-3; 0), M(0; -4):

Знову знайдемо координати середини відрізка AM:

Координата середини по x - це (-3 + 0) / 2 = -3 / 2 = -1,5.

Координата середини по y - це (0 - 4) / 2 = -4 / 2 = -2.

Отже, координати середини відрізка AM: (-1,5, -2).

Довжина відрізка AM визначається за допомогою відстані між точками A і M, використовуючи теорему Піфагора:

Довжина AM = √((-3 - 0)² + (0 - (-4))²) = √((-3)² + (4)²) = √(9 + 16) = √25 = 5 одиниць.

Таким чином, у першому випадку координати середини відрізка AM - (4, -3), а його довжина - 4 одиниці. У другому випадку координати середини - (-1,5, -2), а довжина - 5 одиниць.