Знайдіть суміжні кути, якщо їхні градусні міри відносяться як 2:4​


Ответы на вопрос

Отвечает Шеховцова Виктория.

Ответ:Добрый вечер!

Сумма суміжних кутів 180 градусів. Нехай перший кут 2х, тоді другий кут 4х. Маємо рівняння:

2х+4х= 180 градусів

6х=180

х=30

2*30= 60 градусів

4*30=120 градусів

Объяснение:

Отвечает Тимофій Славка.

Суміжні кути - це кути, у сумі які становлять 180°

Нехай 2х – перший кут, 4х – другий кут.

2х + 4х = 180

6х = 180

х = 30°

Отже, перший кут = 30 * 2 = 60°, другий кут – 30 * 4 = 120°