111. Будівельникам для встановлення башти потрібно залити фундамент у формі кільця. Радіус зовніш-

нього кола цього фундаменту має дорівнювати 15 м, а внутрішнього 10 м. Визначте площу земельної ділянки під фундаментом башти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ожгихина Лена.

Ответ:

Площа ділянки під фундаментом башти дорівнює 125π м²

Объяснение:

r=10м

R=15м

Sкільця=π(R²-r²)=π(15²-10²)=

=π(225-100)=125π м²