Основа прямої призми - прямокутний трикутник з катетами 8см і 15см. Висота призми 11см. Знайдіть

площу повної поверхні призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Талова Юлия.

Ответ:

Площа повної поверхні призми 560см²

Объяснение:

∆ABC- прямокутний трикутник.

Теорема Піфагора:

АС=√(АВ²+ВС²)=√(8²+15²)=

=√(64+225)=√289=17см

Ро=АВ+ВС+АС=8+15+17=

=40см

Sб=Ро*АА1=40*11=440см²

So=½*AB*BC=½*8*15=60см²

Sп=Sб+2*So=440+2*60=560см²