Знайдіть кут між прямими, що перетинаються, якщо: 1) один з кутів, що утворилися, удвічі менший від

іншого; 2) один із кутів становить 20% від іншого

Ответы на вопрос

Отвечает Мазитов Давид.

Ответ:

Нехай один із кутів буде x градусів, а інший - 2x градусів, оскільки один кут удвічі менший від іншого. Разом вони мають складати 180 градусів, оскільки це прямий кут. Тобто:

x + 2x = 180

3x = 180

x = 60 градусівОтже, перший кут - 60 градусів, а другий - 2 * 60 = 120 градусів.

Нехай один кут буде x градусів, а інший - 20% від x, тобто 0,2x. Разом вони мають складати 180 градусів, оскільки це прямий кут. Тобто:x + 0,2x = 180

1,2x = 180

x = 180 / 1,2

x = 150 градусів

Отже, перший кут - 150 градусів, а другий - 20% від 150 градусів, тобто 0,2 * 150 = 30 градусів.