Можете зробити це скоріше , будь ласка : Відрізок АВ перетинає площину. Через точки А, В і М -

середину відрізка - проведено паралельні прямі, що перетинають площину у точках A1, B1 і М1 відповідно. Знайдіть ММ1, якщо АА1=4см, ВВ1=8см.

Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмина Лия.

Объяснение:

АА1 = 4 см та ВВ1 = 8 см, ми можемо знайти відстань ММ1, так як М - середина відрізка AB.

1. Спочатку знайдемо довжину AB:

AB = 2 * AA1 + 2 * BB1 = 2 * 4 см + 2 * 8 см = 8 см + 16 см = 24 см

2. Тепер, так як М є серединою відрізка AB, ММ1 дорівнює половині довжини відрізка AB:

MM1 = AB / 2 = 24 см / 2 = 12 см