ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ‼️‼️ ДАЮ 20 БАЛЛІВ‼️‼️ Через кінці М і N та середину відрізка MN точку А

проведено паралельні прямі, які перетинають площину а в точках М1, N1, А1, відповідно. Знайдіть довжину відрізка АА1, якщо NN = 10см, ММ1 = 2см і відрізок MN перетинає площину а ок М.

Ответы на вопрос

Отвечает Прабхат Аникеш.

Давайте спробуємо розв'язати цю задачу крок за кроком.

1. За умовою, прямі ММ1, NN1 та АА1 паралельні. Це означає, що вони мають однаковий нахил. Тому, відрізки ММ1, NN1 та АА1 є пропорційними.

2. За умовою, ММ1 = 2 см, NN1 = 10 см. Тому, відношення довжин відрізків ММ1 до NN1 дорівнює 2/10 = 0.2.

3. Оскільки відрізки ММ1, NN1 та АА1 є пропорційними, то відношення довжин відрізків ММ1 до АА1 також дорівнює 0.2. Це означає, що АА1 = ММ1 / 0.2 = 2 см / 0.2 = 10 см.

Отже, довжина відрізка АА1 дорівнює **10 см**.