8. Точка С лежить мiж точками А і В. АВ-45 см. Знайдіть довжину відрізка АС, якщо відомо, що вона у

двічі більша за довжину відрізка BC.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гудина Полина.

Ответ:

АС=30

Объяснение:

АС+ВС=АВ

Нехай ВС=х;АС=2х оскільки ВС+АС=АВ АВ=45 складемо рівняння

х+2х=45

3х=45

х=45:3

х=15

ВС=15

щоб знайти АС треба або ВС помножити на 2

15×2=30

або від АВ відняти ВС

45-15=30

АС=30