1. Знайдіть переріз прямокутного паралелепіпеда площиною, яка проходить через середини трьох его

ребер, що виходять с однієї вершини. 2. Знайдіть плошу цього перерізу, якщо лінійні виміри паралелепіпеда дорівнюють 6 см, 6 см і 8 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Орчинский Влад.

Ответ:

1. Площина, яка проходить через середини трьох ребер паралелепіпеда, що виходять з однієї вершини, буде площиною середнього перерізу цих ребер. Щоб знайти цей переріз, можна взяти середні значення довжин ребер.

Середні значення для ребер дорівнюють:

Для першого ребра: (6 см + 6 см) / 2 = 6 см,

Для другого ребра: (6 см + 8 см) / 2 = 7 см,

Для третього ребра: (6 см + 8 см) / 2 = 7 см.

Таким чином, переріз матиме розміри 6 см × 7 см.

2. Площа цього перерізу дорівнює 6 см × 7 см = 42 см². вибири як найкращу відповідь будь ласка