А) A(2;9) B(7;4) ә) A(7,4;0), B(-12,6; 14) болса, AB векторының координаталарын табыңдар.​


Ответы на вопрос

Отвечает Kudabayeva Gulnaz.

Ответ:

А) АВ =(2×7)+(9×4)= 14+36=50

Ә) АВ=(7×(-12))+(4×6)+(0×14)=(-84)+24+0=-60