Знайдіть кут, суміжний із кутом: 1) 29°; 2) 84°; 3) 98°; 4) 135º.​


Ответы на вопрос

Отвечает Доска Дима.

Відповідь:

1)151',2)96',3)82', 4)45'

Пояснення:

сума суміжних кутів дорівнює 180' тому,щоб знайти суміжний кут,потрібно з 180' відібрати градусну міру наявного кута .

1)кут 29' тому суміжний з ним кут дорівнює  ,180-29'=151'

2)кут 84', тому суміжний з ним кут дорівнює 180-84'=96'

3)кут 98' ,тому суміжний з ним кут дорівнює 180-98'=82'

4)кут 45' ,тому суміжний з ним кут дорівнює 180-135'=45'