Знайдіть суміжні кути, якщо один з них становить 25%


Ответы на вопрос

Отвечает Липовая Светлана.

Відповідь:

Перший кут - 36°

Другий кут - 144°

Пояснення:

Нехай перший кут - а, другий - b, a становить 25% від b, тоді:

a = 0,25b

Сума сміжних кутов = 180°, отже:

a + b = 180

0,25b + b = 180

1,25b = 180

b = 180 / 1,25 = 144°

a = 0,25 * b = 36°