Від променя АР у верхню півплощину відкладено промінь AN, а в нижню промінь АС. Бісектриса АГ кута

NAP утворює з променем АР кут 20", а з бісектрисою АК кута РАС - кут 50". Знайдіть градусну міру кута NAC

Ответы на вопрос

Отвечает Кутузова Виктория.

Ответ:<FAK=50+20=70°

<NAC=<KAC+<FAK+<NAF=50+70+20=140°

Відповідь: <NAC=140°

Объяснение:=>