Від променя AP у верхню півплощину відкладено промінь AN, а в нижню промінь AC. Бісектриса AF кута

NAP утворює з променем AN кут 40 градусів, а з бісектрисою AK кута PAC кут 70 градусів. Знайдіть градусну міру кута NAC. СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Белкина Катя.

Ответ:

<NAC=220°

Объяснение:

<NAC=<KAC+<FAK+ <NAF=70+110+40=220°

<FAK=70+40=110°