Знайти кути чотирикутника, якщо його градусні міри відносяться 3;5;9;13 СРОЧНО 70БАЛОВ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Камила.

Відповідь:

36', 60', 108',156'

Пояснення:

сума кутів чотирикутника дорівнює 3601,тому

нехай кут1=3х, кутт 2=5х,кут3=9х,кут 4=13х,тоді маємо рівнення

3х+5х+9х+13х=360

30х=360

х=360/30   х=12

кут1=3х=3*12=36',

кут 2=5х=5*12=60',

кут3=9х=9*12=108',

кут 4=13х=13*12=156'

перевірка :36'+60'+108'+156'=360'

Отвечает Карпова Алина.

Объяснение:

Сумма углов любого четырехугольника = 360°

1 угол — 3х°

2 угол — 5х°

3 угол — 9х°

4 угол — 13х°

3х + 5х + 9х + 13х = 360

30х = 360

х = 360 : 30

х = 12

1 угол — (3х) = 3 * 12 = 36°

2 угол — (5х) = 5 * 12 = 60°

3 угол — (9х) = 9 * 12 = 108°

4 угол — (13х) = 13 * 12 = 156°