Знайдіть кути паралелогама якщо одинз них на 36° менше другого​ СРОЧНОО


Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Мария.

Відповідь:

Два кути по 72* і два кути по 108*.

Пояснення:

у паралелограма протилежні кути рівні і сума кутів, прилеглих до однієї сторони становить 180*. Оскільки за умовою, один з кутів є меншим за інший, то ці кути є прилеглими. Нехай менший кут становить х, тоді більший (х+36). Маємо рівняння:

х + х + 36 = 180

2х = 180-36

2х = 144

х = 144:2

х = 72 - один з кутів паралелограма;

х+36 = 72+36 = 108* - інший кут паралелограма.

Відповідь: кути паралелограма становлять: 72*; 108*; 72*; 108.