На відрізку МК довжиною 24 см взято точку Р. Знайти довжини відрізків МP та KP, якщо їх довжина

відносяться як 1:3

Ответы на вопрос

Отвечает Passagir Victor.

Ответ:

х+3х=24

4х=24

х=24÷4

х=6 см МР

6×3=18см КР

6+18=24см

ответ 6 и 18см