На відрізку АВ довжиною 42 см взято точку С. Знайти довжини відрізків АС та ВС, якщо АС : ВС = 2:7


Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Валерия.

Ответ:

Для знаходження довжини відрізків АС і ВС, використовуємо пропорцію відношення:

АС : ВС = 2 : 7

Це означає, що АС складає 2 частини від загальної довжини, а ВС складає 7 частин.

Загальна кількість частин - 2 + 7 = 9 частин.

Тепер, щоб знайти довжину АС, ми можемо обчислити (2 / 9) * 42 см, де 2 - кількість частин для АС, 9 - загальна кількість частин, і 42 см - загальна довжина відрізка АВ.

(2 / 9) * 42 = 84 / 9 = 28 см

Отже, довжина відрізка АС дорівнює 28 см.

Довжину ВС можна знайти таким же способом:

(7 / 9) * 42 = 294 / 9 = 32,67 (приблизно) см

Отже, довжина відрізка ВС дорівнює приблизно 32,67 см.