3. На відрізку АВ довжиною 36 см взято точку К. Знайти довжини відрізків АК та ВК, якщо АК : ВК = 5

: 4. ДАЮ 50 БАЛОВ СРОЧНО
0 1

Ответы на вопрос

Отвечает Миятбек Жанибек.

Відповідь:

AK=20 cm    КВ=16cm

Пояснення:

AK/BK=5/4     АВ  складається з відрізків АК і КВ   якщо АК+КВ=АВ, маємо право скласти і їх пропорції, 5+4=9   тепер вирахуємо кількістну міру на одиницю пропорційності, 36:9=4    

звідси шукаємо кожний відрізок, АК=5*4=20      КВ=4*4=16

0 1
Отвечает Горшков Валера.

Ответ:

на фото .,.........


0 1