7. Точки О, F та М лежать на одній прямій. ОМ = 18 см, а відрізок FM у п'ять разів довший за

відрізок OF. Знайди довжину відрізка OF. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко София.

Відповідь:

OF = 3 см.

Пояснення:

1) Точки О, F та М лежать на одній прямій, то повинно виконуватись рівняння:

OM = OF + FM ( 1 )

2) Відрізок FM у п'ять разів довший за відрізок OF, маємо:

FM = 5 × OF ( 2 )

3) Підставимо рівняння ( 2 ) до рівняння ( 1 ), отримаємо:

OM = OF + 5 × OF

OM = 6 × OF

4) Оскільки ОМ = 18 см, маємо:

6 × OF = 18

OF = 18 / 6

OF = 3 см.