Пряму задано рівнянням 3x + 4y - 48 = 0 . Знайдіть координати точок перетину прямої з осями

координат. Знайдіть периметр трикутника, обмеженого осями координат і прямою.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдирахманова Асем.

Ответ:

З осями y: Покладемо x = 0 в рівнянні прямої та знайдемо y:

3(0) + 4y - 48 = 0

4y - 48 = 0

4y = 48

y = 48 / 4

y = 12

Таким чином, точка перетину прямої з віссю y має координати (0, 12).

Тепер знайдемо відстані між цими точками і точками (0, 0) і (16, 0), а також (0, 0) і (0, 12) для знаходження периметра трикутника.

Відстань між (0, 0) і (16, 0):

d1 = |16 - 0| = 16

Відстань між (0, 0) і (0, 12):

d2 = |12 - 0| = 12

Відстань між (16, 0) і (0, 12):

Використовуючи теорему Піфагора для прямокутного трикутника зі сторонами 12 і 16:

d3 = √(12^2 + 16^2) = √(144 + 256) = √400 = 20

Тепер знайдемо периметр трикутника:

Периметр = d1 + d2 + d3 = 16 + 12 + 20 = 48

Отже, периметр трикутника, обмеженого осями координат і заданою прямою, дорівнює 48 одиницям довжини.

Объяснение: