Пряму задано рівнянням -3x+4y+48=0. Знайдіть координати точок перетину прямої з осями координат.

Знайдіть периметр трикутника, обмеженого осями координат і прямою. можно с подробным решением

Ответы на вопрос

Отвечает Онешко Михаил.

при перетині з віссю Оу х=0,тоді 4у+48=0,4у=-48,у=-12.точка має координати (0;12)

при перетині з віссю Ох у=0,тоді -3х+48=0,-3х=-48,х=16.точка має координати (16;0).

трикутник,утвопений осями координат і прямою -прямокутний,з катетами 12 і 16.

За теоремою Піфагора знайдемо гіпотенузу:с²=12²+16²=144+256=400,тоді с=20.

Р=12+16+20=48