Сторони паралелограма дорівнюють 4см і 5см, а кут між ними 60°. Знайдіть Діагоналі паралелограма. (

Даю 100 балів ).

Ответы на вопрос

Отвечает Меденцева Анна.
Якщо позначити діагоналі паралелограма за d₁ і d₂, а кут між ними за α, то маємо:
d₁² = 4² + 5² - 2·4·5·cos(60°) = 16 + 25 - 20·0.5 = 21
d₂² = 4² + 5² - 2·4·5·cos(120°) = 16 + 25 - 20·(-0.5) = 61
Отже, d₁ = √21 см, а d₂ = √61 см.