№ 3 Точки А.В.С лежать на одній прямій. АС=36 см, відрізок ВС у з рази менше відрізка АВ. Знайдіть

відрізок АВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Ярослав.

Объяснение:

Задача має два розв"язки.

1) Точка С лежить між А і В, тоді АС=36 см, ВС=36:3=12 см.

АВ=36+12=48 см.

2) Точка В лежить між А і С, тоді ВС=х см, АВ=3х см.

х+3х=36;  4х=36;  х=9.   ВС=9 см,  АВ=9*3=27 см.