Знайдіть градусну міру, меншого кута паралелограма, якщо градусні міри двох його кутів

відносяться як 5 :4 .

Ответы на вопрос

Отвечает Панкова Софья.

Ответ:

Объяснение:

Більший кут 5х

Менший кут 4х

Сума кутів 180°

5х+4х=180

9х=180

х=180/9

х=20

Менший кут 4*20=80°