Сторону трикутника якщо інші його сторони дорівнюють 3 і 5 а кут між ними становить 60 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Копейко Валерия.

Ответ:

√19

Объяснение:

а=√в²+с²-2а*в*cos60° = √25+9-2*3*5*1/2=√19