Довжина відрізка АВ дорівнює 36 см. Точка С лежить між точками А і В. Знайдіть довжину відрізка АС,

якщо АВ-ВС = 6 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Русак Александра.

Відповідь:

АС=21 см

Пояснення:

Нехай довжина відрізка ВС -х

тоді довжина відрізка АС- х+6

складемо рівняння

х+х+6=36

2х=36-6

2х=30

х=30:2

х=15 см -довжина відрізка ВС

15+6=21 см -довжина відрізка АС