перпендикуляри, проведені з точки перетину діагоналей прямокутника до двох його сусідніх сторіе,

дорівнюють 4 см і 9 см. Визначте периметр прямокутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рагозина Ксения.

Ответ:

Ширина прямокутника 4*2= 8см.

Довжина прямокутника 9*2=18 см.

Р=2(18+8)=52 см

Объяснение: