Помогите с решением пожалуйста :__(( сразу 30 балов трапеція - сторони відносяться як 2:6 середня

лінія дорівнює 40 см знайдіть скоби ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ситкарева Катя.

Ответ:

20 см    60 см

Объяснение:

Середня лінія трапеції дорівнює полусумі основ, отже

(2х+6х):2=40

8х : 2 = 40

8х=80

х=10

Основи трапеції 10*2=20 см і 10*6=60 см