У трикутнику ABC відомо ,що AC=6√2 см BC=6см кут A=30°.знайдіть кут B​


Ответы на вопрос

Отвечает Майер Елизавета.

Відповідь:

45°

Пояснення:

Застосуємо теорему синусів

\frac{Sin A}{BC} = \frac{Sin B}{AC} \\\frac{Sin 30}{6} = \frac{Sin B}{6\sqrt{2} }  \\Sin B = \frac{0.5*6\sqrt{2} }{6} \\B = 45