Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 14см,бічна сторона-√130см. Обчисліть площу даного

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилова Алина.

Ответ:

∆ABC- рівнобедрений BK- висота медіана бісектриса ∆ABK- прямокутний BK=√√130²-7²=√130-49=√81=9 см S=1/2•9•14=63 см²