Дві сторони трикутника дорівнюють 6корінь2 см і 10 см, а кут, що лежить проти більшої з них, --

45градусів. Знайдіть третю сторону трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Насырова Рафина.

Ответ:

72(2-√2)

Объяснение:

Теорема косинусів — Квадрат будь-якої сторони трикутника дорівнює сумі квадратів двох інших його сторін без подвоєного добутку цих сторін на косинус кута між ними:

АС²=АВ²+ВС²-2АВ*ВС*соs ∠B

АВ=ВС ⇒

АС²=2*АВ²-2*АВ²соs 45°=2*АВ²(1-соs 45°)=2*(6√2)²(1-√2/2)=

=72(2-√2)