Знайти площу прямокутного трикутника, у якого кут, який лежить проти катета 2 см, рівний 300.


Ответы на вопрос

Отвечает Микрюкова Мария.

Ответ:

Там напевне 30, а не 300… бо такий прямокутний трикутник не існує.

Отже, за теоремою, катет який лежить навпроти кута 30 градусів дорівнює половині гіпотенузи. Гіпотенуза = 4 см. Другий катет : корінь( 4^2 - 2^2 ) =

2 \sqrt{3}

Площа = 1/2 * ( 2 * 2 корінь з 3) = 2корінь з 3

Відповідь : S =

2 \sqrt{3}