Площа паралелограма дорівнює 70 см². Знайдіть периметр цього паралелограма, якщо його висоти

дорівнюють 5 см і 7 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Гараев Адель.

Ответ:

S=a•h

S=b•h

70 =а•5

5а=70

а=70/5

а=14см

70=b•7

7b=70

b=70/7

b=10

P=2•14+2•10=48см