Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 26см . Знайдіть висоту трикутника, проведену до

основи, якщо периметр трикутника дорівнює 72 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Карелина Милена.

Ответ:

решение на фотографии.


Отвечает Большакова Вика.

Объяснение:

Р=2b+a

b - боковая сторона

а - основание

72=2×26+а

72=52+а

а=72-52

а=20 см

h - высота

По теореме Пифагора :

h=корень(b^2-(a/2)^2)=

=корень (26^2-(20/2)^2)=

=корень (676-100)=24 см

Ответ : 24 см